Genel Siyaset

BEYKOZ’DA 1. SIRA KURUDERİ’NİN Mİ?

BEYKOZ’DA 1. SIRA KURUDERİ’NİN Mİ?

Görele’nin Kurtuluşunun 106. Yılı dolayısıyla Görele Dernekler Federasyonu (Görfed) tarafından Beykoz’da düzenlen kutlama programında konuşan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın Hüseyin Kuruderi Beykoz’un bir numarası dedi.

Görfed programında yaptığı konuşmanın ardından Görele Federasyonu yönetim kurulu üyesi, Kırıklı Derneği Başkanı ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Kuruderi tarafından günün anısına kendisine plaket verilen Murat Aydın “Sevgili hemşerilerim bir durum tespiti yapalım. 600 tane milletvekilimiz var, her yerde söylüyorum 1 numarada Hasan Turan var. Bizim Beykoz Belediyesi’nde de 31 tane meclis üyesi var. Tartışmasız 1 numara Hüseyin Kuruderi. Sadece burada söylemiyorum. Her ortamda söylüyorum. Diğer Meclis üyesi arkadaşlarımın yanında da söylüyorum. Onlarda benim arkadaşım beraber yol yürüyoruz. Ama en çok fedakarlık burada acıda, tatlıda, her ortamda her yerde var. Teşekkür ediyorum kendisine.” dedi.

Murat Aydın’ın bu konuşması Beykoz Belediye Meclis Üyeliğine yeniden aday olan Hüseyin Kuruderi’nin Ak Parti Beykoz Belediye Meclis üyeliği için 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde 1. sırada meclis üyeliğine aday gösterileceği beklentisini oluşturdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL