Güncel Siyaset

AV. DEVRİM ALPARSLAN İSTANBUL 2. BÖLGEDEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

AV. DEVRİM ALPARSLAN İSTANBUL 2. BÖLGEDEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Giresunlu hemşerimiz Av. Devrim ALPARSLAN Beşiktaş Meclis Üyeliğinden istifa ederek 28. Dönem İstanbul 2. Bölge CHP Milletvekili aday adaylığı başvurusunu 19.03 saatinde tamamladı. Alparslan ” 19.03…En anlamlı başvuru tarihi oldu yolumuz açık olsun.. Genel başkan yardımcımız Muharrem Erkek ağabeyimi de görmek güzeldi.” dedi.
Daha önce Sosyal medya adresinden açıklama yapan Alparslan “Değerli yol arkadaşlarım hemşehrilerim sizlerin bana verdiği destekle 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı için Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyeliğinden istifa etmiş bulunuyorum. Bugüne kadar desteğini esirgemeyen kıymetli başkanım Rıza Akpolat’a meclis üyesi arkadaşlarıma partili partisiz tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Yarınları aydınlık bir ülke özlemiyle…” dedi.
Beşiktaş ÇARŞI Grubunun Avukatı olan Devrim ALPARSLAN Zuhal Olcay, Bülent Ortaçgil gibi ünlü simaların da avukatlığını yapmıştı. Bu yıl içinde çekilen Giresun Afyonkarahisar Şehitliği belgeselinin de sponsoru olmuştu. Çıktığı bu yılda başarılar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL