Güncel Siyaset Yaşam

Aydın Öztürk’ten Duygulu Anlar

Aydın Öztürk’ten Duygulu Anlar

TİRDEF ve HARŞİTFED yönetim kurulu üyeleri 8 Haziran’da Milis Yarbay Topal Osman Ağa’nın itibarının iadesi ile kanun teklifi veren MHP Hatay milletvekili Lütfi Kaşıkçı ve Yücel Bulut’u ve MHP MYK üyesi Volkan Dudu’yu TBMM’de ziyaret etti.

Yapılan görüşmede tanışma ve Topal Osman Ağa ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı sırada söz olan İstanbul’da kurulu bulunan Yukarı Boğalı Derneği Başkanı Aydın Öztürk bir anda duygusallaşarak konuşmasını kesti.

Kendilerine bağlı 25 derneğin olduğunu ve tüm dernek yönetimleri ile istişare neticesinde TBMM’ye geldiklerini belirten Öztürk, “Buraya bütün başkanlarımızı getirebilirdik. Bu ilk adım. Sizler gibi bizde zorlanıyoruz. Çünkü sosyal medyada bir sürü yazılar eleştiriler oluyor ve biz onlara cevap vermeye çalışıyoruz. Kaynaklar göndermeye çalışıyoruz. Bu girişiminiz bizi gerçekten heyecanlandırdı.”dedi ve duygusallaşarak konuşmasına devam edemedi.

Öztürk’ün daha önce Topal Osman Ağa’nın itibarının iadesi ile ilgili yargılandığı, o günleri hatırladığından duygusallaşarak konuşmasına devam edemediği iddia edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL