Güncel

Beykozlu Giresunlular Derneği’nden Hayırlı Olsun Ziyareti

Beykozlu Giresunlular Derneği’nden Hayırlı Olsun Ziyareti

Beykozlu Giresunlular Derneği yönetim kurulu üyeleri 25 yıldır Beykoz’da faaliyet gösteren ve geçtiğimiz günlerde yaptığı 14. Olağan Genel Kurulu sonrasında Doğankent ve Çevre Köyleri Derneği’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hayrullah Usta, Coşkun Türk, Hasibe Abonoz, Ahmet Okumuş, Hami Kabadayı, Nizamettin Kurtoğlu, Hurşit Ak, Can Berberooğlu, Hüseyin Zurnacı ve Hazan Dönmez’den oluşan Beykozlu Giresunlular Derneği yönetim kurulu Turan Kabadayı, Nuray Kabadayı, Cansu Kübra Şahin ve Emel Mertoğlu’nun hazır bulunduğu Doğankent Çevre Köyleri Derneği yönetim kurulu ile tanıştıktan sonra, Beykozlu Giresunlular Derneği’nin amaçları konusunda bilgi verdi.

Usta, amaçlarının Beykoz’da yaşayan tüm Giresunluları bir araya getirecek çalışmalar yapmak için çaba harcadıklarını, lokali bulunan tüm dernekleri ara ara ziyaret edip hasbihal ettikleri ve görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti. Yeni seçilen yönetim kurulunu tebrik eden usta, bundan sonraki çalışmalarda Doğankent Çevre Köyleri Derneği yönetim kurulu üyelerini de yanlarında görmek istediklerini belirtti.

Doğankent Çevre Köyleri Derneği Başkanı Kabadayı da Beykozlu Giresunlular Derneğinin ziyaretinden çok mutlu olduklarını belirterek, bizler Beykoz’da yaşayan Doğankentlilerin bütün sorunlarıyla yakından ilgilenmeye çalışıyoruz. Beykozlu Giresunlular Derneği’nin bütün faaliyetlerine yönetim olarak da Doğankentliler olarak da her zaman katılım sağladıklarını, bundan sonraki süreçte de bu desteğin devam edeceğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL