Siyaset

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Giresun’a Geliyor

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Giresun’a Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun il başkanvekili yaptığı açıklamada Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun önümüzdeki hafta Giresun’u ziyaret edeceğini bildirdi.

Kılıçdaroğlu’nu Giresun’a davet etmek üzere TBMM’ye, giden heyette Adnan Aydın’ın yanı sıra Bulancak CHP ilçe başkanı Necmi Sıbıç ve Milletvekili Necati Tığlı’da yer aldı.

CHP İl Başkan Vekili Adnan Aydın, Kılıçdaoğlu ile yaptıkları görüşme sonrasında, şu açıklamayı yaptı. “Bugün bizim için tarihi bir gün oldu. Dürüst lider, adaletin ve demokrasinin güvencesi, halkın umudu partimiz CHP’nin Lideri Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştük. Milletvekilimiz Necati Tığlı ve Bulancak ilçe başkanımız Necmi Sıbıç ‘ın da yer aldığı görüşmede Giresunumuzun öncelikli geçim kaynağı olan fındığımıza verilen fiyatın yetersizliğini konuştuk. Ve Sayın Genel Başkanımızı 6 Eylül’de Giresun’a davet ettik. Davetimize sıcak baktı ve söz konusu tarihte ilimize konuk olacak. Son derece verimli bir görüşme oldu. Yoğun gündem arasında bize zaman ayırdığı için ve kırmayıp davetimizi kabul ettiği için kendisine çok teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz. Geliyor gelmekte olan” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL