Güncel Spor

GİRESUNSPOR’A DESTEK TOPLANTISI İSTANBUL’DA YAPILDI

GİRESUNSPOR’A DESTEK TOPLANTISI İSTANBUL’DA YAPILDI

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın ev sahipliğini yaptığı Giresunspor’a destek toplantısı İstanbul’da yapıldı. Programa Giresunspor Başkanı Nahid Yamak, Milletvekili Hasan Turan, Milletvekili Nazım Elmas, Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Eyüp Belediye Meclis Üyesi Serkan Cihan, STK Başkanları ve Başkan Yardımcıları, bir çok işadamı ve Giresunspor’a gönül vermiş çotanaklar katıldı.

Belediye Başkanı Murat Aydın’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda ilk sözü Nahid Yamak aldı. Başkan Yamak Giresunspor’un mali durumu ile ilgili bilgi verdi. Giresunspor’un tahtayı açabilmesi için 98 milyona ihtiyacı olduğunu belirtti. Ödemeyi yaptıktan sonra rahat bir şekilde transfer yapabileceklerini söyledi.

Toplantıda Giresunspor’a maddi anlamda nasıl destek çıkılması gerektiği ile ilgili yol haritası çizildi. Buna göre milletvekilleri ve üst düzey bürokratlar iş insanlarını Giresunspor’a destek konusunda ikna edecek, STK’lar ve Giresunspor’u sevenler ise sahada ekip çalışması yaparak Giresunluları Giresunspor’a destek olmaya çağıracaklar.
Bu çalışmalar İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Giresun ayağı başta olmak üzere Giresun nüfusunun yoğun yaşadığı illerde devreye sokulacak.
Giresunspor İstanbul temsilcisi Serkan Cihan ise görüşmenin çok iyi geçtiğini ve çok önemli adımların atılacağını söyledi. Asıl önemli olanın bu toplantıda yol haritasının çizilmiş olması ve buna göre hareket etmeleri gerektiğini söyledi.

Toplantı sonrası Milletvekili Hasan Turan sosyal medya hesabından “Beykoz Belediye Başkanımızın ev sahipliğinde düzenlenen Giresunspor Başkanı, Giresun Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımız, İstanbul, Bursa ve Kocaeli Giresun Federasyonlarımız ve Giresunsporumuza gönül veren çotanakların katıldığı dayanışma toplantısında bir olduk, birlikte yeşil beyaz olduk.
Haydi hemşehrim takımına sahip çıkma zamanı..” yazarak paylaşımda bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL