Ekonomi Genel

GİRİB Samsun Şubesi Ziyaretlerine Başladı

GİRİB Samsun Şubesi Ziyaretlerine Başladı

Geçtiğimiz günlerde Samsun’da düzenlediği kahvaltı programı ile GİRİP yönetimi ile bir araya gelen Samsun’da yaşayan Giresunlu İş insanları ve Bürokratları GİRİP Samsun şubesinin kurulma çalışmalarını tamamlamıştı.

GİRİB 2015 yılında Gebze’de kurulan, Türkiye genelinde şubeleşmek amacıyla çalışmalar yürüten GİRİB yönetim kurulu İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa, İzmir, Giresun’un ardından Samsun şubesini de açtı.

Samsun’daki oluşumunu tamamlayan GİRİB Samsun yönetim kurulu başkanı Osman Bayram yönetim kurulu üyeleri ile Samsun’da bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi. Ziyaretlerine Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı ile başlayan GİRİB yönetimi daha sonra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve İlkadım Belediye Başkanı İnacettin Demirtaş’ı ziyaret etti.

 

Ziyaretler ile ilgili giresuntv.com.tr ye açıklamada bulunan GİRİB Samsun Kurucu Başkanı Osman Bayram “GİRİB Genel Başkanımız Kemal Tokmak ile yaptığımız çalışmalar neticesinde GİRİB Samsun şubesinin kuruluşunu tamamladık. Samsun yönetimi olarak Samsun bürokrasisi ve yerel yönetimleri ile tanışmak amacıyla çeşitli ziyaretlerde bulunduk. Ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bu ziyaretlerin amacı hem yerel yöneticilerimizle tanışmak, hem kendimizi tanıtmak hem de yapabileceklerimiz ve bizden beklentiler konusunda fikir alışverişi bulunmaktı. Amacımız buradaki iş insanı ve bürokratlarımızla ve Samsun’da yaşayan hemşerilerimizle bir birliktelik kurmak, kültürel ve ekonomik çalışmalar yapmak.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL