Ekonomi Genel Güncel Kültür-Sanat

GİRİP SAMSUNDA ŞUBE AÇIYOR

GİRİP SAMSUNDA ŞUBE AÇIYOR

Merkezi Ankara’da bulunan kısa adı GİRİP olan Giresunlu iş insanları ve bürokratları derneğinin Samsun şubesinin açılması amacıyla Samsun’da istişare toplantısı gerçekleştirildi.

GİRİP Samsun Kurucu Başkanı Osman Bayram tarafından organize edilen toplantıya Samsun’da bulunan Giresunlu iş insanları ve bürokratları ile GİRİP Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Tokmak, Başkan Vekili Halil Kütük ve yönetim kurulu üyeleri, Harsit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen, Harsit Federasyonu başkan yardımcısı ve Doğankent Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Turan Kabadayı katıldı.

Kahvaltılı olarak gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını GİRİP Samsun kurucu başkanı Osman Bayram yaptı ve çalışmalar hakkındı katılımcıları bilgilendir.

Girip Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Tokmak ve Halil Kütük yaptığı konuşmalarda GİRİP’in amaçları ve yaptığı çalışmalar konusunda katılımcıları bilgilendi.

Girip’in gerçekleştirdiği istişare toplantısını sosyal medya kanalı Harşit TV’nin Program Yapımcısı Hakan Alim canlı olarak kamuoyuyla paylaştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL