Güncel

GÖRELE BELEDİYESİ TARAFINDAN “KİTAP FUARI” AÇILDI

GÖRELE BELEDİYESİ TARAFINDAN “KİTAP FUARI” AÇILDI

Görele Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kitap Fuarı’ açıldı.

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde açılan ‘Kitap Fuarı’nda ortalama 20 Göreleli ve Giresunlu yazar kitapseverlerle buluştu. 19- 23 Ekim tarihleri arası 5 gün sürecek olan ‘Kitap Fuarı’nda kitapseverler her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilecekler.

Fuarın açılışını yapan Belediye Başkanımız Tolga Erener, göreve geldikleri günden bugüne kadar okumaya, kitaplara ve kitapları şehrin merkezinde tutmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Belediye olarak sanata ve kültürü önemli katkı sağladıklarını belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Belediye olarak en son çıkarmış olduğumuz ‘Görele Kırsal Ağızı’ isimli kitap ile toplamda 17 kitap çıkararak kültür yayınlarımızı genişlettik. İlçemizde düzenlediğimiz ‘Kitap Fuarı’ ile de vatandaşlarımızı ve gençlerimizi kitaplarla buluşturduk. Her kesime ve yaş grubuna hitap eden fuarımız 5 gün boyunca açık olacaktır. Kitap kokusunu içinde hissetmek isteyen herkesi fuarımıza davet ediyoruz. Unutmayalım ki bilginin ülkemizi aydınlattığı ışığı kitap okumaktan geçer” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL