Güncel Yaşam

GÜNEŞ’İMİZ MELEK OLDU

GÜNEŞ’İMİZ MELEK OLDU

Giresun’da SMA TİP-1 hastası olan ve Amerika’da tedavi için büyük bir kampanya yürütülen Giresun’un Güneş’i melek olup aramızdan ayrıldı.

Giresun’da ve tüm Türkiye’de SMA hastalarına örnek bir kampanya yürütülen, birçok insanı bir araya getiren, Giresun’da bir bilinç yaratan Güneş gönüllüleri üzgün bir güne uyandı. SMA TİP-1 hastası olan Güneş Karavil, kısa bir sürede kampanyasını tamamlayarak Amerikaya tedavi için gitmiş, yaklaşık 4 ay süren tedavinin ardından ülkeye geri dönmüştü.

Bağırsaklarında oluşan bir enfeksiyon nedeniyle İstanbul’da özel bir hastane tedavi altına alınan Güneş’in minik bedeneni bu hastalığı kaldırmadı. Alınan bilgiye göre Güneş’in minik bedeni yarın öğle namazına mütaakip Giresun Hacı Miktat Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Keşap Karabulduk Çamlıca köyünde toprağa verilecek.

Güneş melek oluşunu adına açılan sosyal medya hesabından duyuran aile şöyle dedi:

Güneş’imiz melek oldu
Bebeğimiz, canımızın parçası, mavi Güneş’imiz;
Sma ile mücadelesinde ilacına kavuşmayı başarabilmiş nadir bebeklerdendi ve her şey çok yolunda giderken bağırsaklarında oluşan bir enfeksiyona daha fazla dayanamadı minicik bedeni.
=
GÜLE GÜLE MAVİ GÖZLÜ MELEK

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL