Güncel Yaşam

İŞ İNSANI SERKAN CİHAN’DAN SMA’LI ÇOCUKLARA ÖNEMLİ DESTEK

İŞ İNSANI SERKAN CİHAN’DAN SMA’LI ÇOCUKLARA ÖNEMLİ DESTEK

Giresunspor ve memleket sevdası ile yakından tanınan Giresunlu iş insanı Serkan Cihan’dan Giresunlulara ve sma hastası çocuklara önemli hizmet.

Giresunspor İstanbul temsilcisi olduktan sonra İstanbul’da Giresunspor’un lisanslı ürünlerinin satılacağı Çotanak Store Eyüp ilçesinde 29 Ekim 2022 tarihinde hizmete açan Cihan, store içinde Giresunluların ve Giresun sivil toplum kuruluşlarının toplantılarını rahatça yapabilecekleri bir cafe ve toplantı salonunu da kazandırmıştı.

 

Serkan Cihan, SMA hastası olan ve valilik izni ile kampanya yürüten Fikret Asım ve Çınar Ege’nin kampanyalarına destek amacıyla Cotanak Cafe’de içilen her çaydan elde edilen gelirin bu eşit olarak bu çocuklara aktarılacağını belirtti. Cihan sosyam medya adresleri üzerinden yaptığı çağrıda “Çotanak Kafemizde hesaplar varil kumbaramızda toplanıyor ve gün sonu SMA hastası ÇINAR EGE ve FİKRET ASIM’ın valilik onaylı kampanyalarına eşit bir şekilde gönderiliyor , SMA hastası evlatlarımıza destek olmak isteyen herkesi Çotanak Kafeye bekliyoruz , her gün 10-21 arası açığız.” diyerek tüm hemşerilerini hem sma hastası çocuklara destek olmaya hem de Giresunspor’un lisanslı ürünlerini alabilecekleri Çotanak Store gezmeye davet etti.

Daha önce de Güneş ve Fatmat Zehra’nın kampanyalarına önemli destekler sağlayan ve sma konusunda insanların bilinçlenmesi için mücadele veren Cihan, Giresunspor, Giresun ve ata toprağı olan Harşit için de önemli çalışmalar yürüttüğü biliniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL