Güncel Spor

KARAAHMET, AYGÜN ATTAR’DAN HELALLİK İSTEDİ

KARAAHMET, AYGÜN ATTAR’DAN HELALLİK İSTEDİ

Giresunspor kulübü başkanı Hakan Karaahmet Giresunspor tesislerinde Adanaspor maçı sonrasında yaşanan protokol krizi ve Giresunspor’un durumu ile ilgili basın toplantısı düzenleyerek gazetecilerin sorularını cevapladı.

Karaahmet yaptığı bilgilendirme ve değerlendirmenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Protokolde yaşanan olayın özellikle sosyal medyada çok fazla konuşulduğunu, Giresun Valisi ile herhangi bir problemlerinin olmadığını, sadece Giresun Spor İl Müdürü ile aralarında yaşanan küçük bir tartışma olduğunu belirtti.

Karaahmet’in yaptığı basın açıklamasında asıl dikkat çeken ise yaptığı çalışmalar ile Giresun’a dikkatleri çekmeyi başaran eski Giresun Üniversitesi Aygün Attar’dan özür dilemesi oldu.

AYGÜN ATTAR’A YAPTIKLARIMIZDAN DOLAYI ÜZGÜNÜM

Karaahmet gazeteciği döneminde kendi basın yayın kuruluşlarında Giresun Üniversitesi eski rektörü Aygün Attar’a yaptıkları haberler ile çok eziyet ettiklerini, bazen haberci olarak hadlerini aştıklarını belirterek özür diledi.

Basın toplantısında Giresun Üniversitesi ile Giresunspor arasında ne gibi bir problem var sorusu üzerine “Herhalde bir kişiden daha özür dilemem lazım. Sayın Aygün Attar vardı Giresun’da rektör, hatırlar mısınız bilmem. Ona biz belki gazeteci olarak çok eziyet ettik. Eziyet ettik değil çok üzerine gittik haberci olarak. Ölecek miyim bilmem artık herkesle helalleşir gibi yaşıyorum artık. O rektörden özür diliyorum ben. Sayın Aygün Attar’dan. Ona yaptıklarımızdan dolayı üzüldüm. Yani Belki haddimizi de aştık haberci olarak.” dedi.

KARAAHMET, GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNE SİTEM ETTİ

Giresunlu bir rektör gelirse Giresun Üniversitesi daha gelişir, Giresun Üniversitesi gelişirse Giresunspor da gelişir diye kendisinin de mücadele ettiğini belirten Karaahmet “Bugün Giresun Üniversitesi’nin rektörü Giresunspor’un projesini iptal edebiliyor. Etsin yani ne yapalım bir yer yapmaya çalışıyoruz. Masrafta yaptık oraya çok fazla. Giresunsporun bir yeri olsun bir sosyal tesisi olsun diye. O rektör iptal etmiş. Giresunlu bildiğim kadarıyla. Giresun Keşaplı.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL