Politika

Kırıkkale CHP’de Kongre Süreci Başladı

Kırıkkale CHP’de Kongre Süreci Başladı

Mayıs 2023 tarihinde yapılan milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde Türkiye genelinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin oyunu en çok artırdığı il olan Kırıkkale’de ilçe ve il başkanlığı için kongre süreci başladı .

featured

Kırıkkale CHP’de Kongre Süreci Başladı

Mayıs 2023 tarihinde yapılan milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde Türkiye genelinde Cumhuriyet Halk Partisi‘nin oyunu en çok artırdığı il olan Kırıkkale’de ilçe ve il başkanlığı için kongre süreci başladı .

İLK KONGRE 18 AĞUSTOS’DA

CHP Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık yaptığı açıklamada Cumhuriyet Halk Partisi‘nin Kırıkkale‘de yerel seçimlere odaklı bir ilçe kongreleri yapacağını ifade ederken 18 Ağustos’ta ilk kongrenin Balışeyh ilçesinde başlayacağını vurguladı .

9 İLÇE,DEVAMINDA İL

20 Ağustos’ta Merkez İlçe Kongresi yapılacak .31 Ağustos’ta ise Kırıkkale‘de Cumhuriyet Halk Partisi’nin Keskin İlçe Başkanlığı kongresinin tamamlaması ile beraber 9 İlçe Kongresi noktalanmış olacak.

BOZDAĞ BIRAKIYOR

CHP Kırıkkale İl Başkanlığı Kongresi ise Eylül ayı ortalarında gerçekleşeceği ifade edildi.Mevcut CHP Kırıkkale İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ’ın kongrede aday olmayacağı kulislerde ifade edilirken Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı için şimdilik Recep Akbıyık ve Kırıkkale Milletvekili Adayı Ümit Duman’ın adı geçiyor.

Kırıkkale CHP’de Kongre Süreci Başladı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL