Dünya Genel Güncel Kültür-Sanat

KÜRSÜ İNSANI DEĞİLİM

KÜRSÜ İNSANI DEĞİLİM

TİRDEF Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aydın, yeni yönetim kurulu üyeleri ile Haymana ziyareti sonrasında giresuntv.com’tre açıklamalarda bulundu.

Kongre süreci, kongre sonrasındaki yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi veren Aydın, “Yapacağımız tüm çalışmaları yönetim kuruluna sunuyor, onların fikirlerini alıyor, varsa onların farklı projeleri bunları hayata geçirme noktasında görüş alışverişlerinde bulunuyoruz. Biliyoruz ki kongre sürecinden sonra bizim ne yapacağımızı merak edenler, belki de başarılı olmamızı istemeyenler olabilir.

Kongre bittiği gün bizim yarış bitti. Her derneğimize aynı mesafede duran bir yönetim kurulu olmaya özen gösteriyoruz. Tirebolu için kim bir çivi çakmak için uğraşıyorsa biz onun yanında olacağız. Yaptığımız etkinliklere tüm dernek başkanlarımızı ayarak davet ediyoruz. Katılıp katılmamak kendilerinin takdirinde.

Tirdef yönetiminde bulunduğu süre içinde de her zaman faydalı olmaya çalıştım. Hiçbir zaman reklam peşinde koşmadım. Bundan sonraki süreçte de aynı şekilde sahadaki görevime devam edeceğim. Bizim amacımız kendi reklamımızı yapmak değil Tirebolu’nun reklamını yapmak, Türkiye’nin neresinde olursa olsun Tirebolulara sahip çıkmak, Tirebolu’nun tarihine kültürüne ve değerlerine sahip çıkmak olacak.

Yeni yönetim kurulumuz ile Tirebolu’da 8 Mart Emekçi Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulunduk. Bu ziyaretlerimiz Tirebolu’da çok olumlu karşılandı ve takdir topladı. Tirebolu yerel yöneticileri, siyasetçileri ve kamu yöneticileri ile tanışma, kendimizi anlatma, düşüncelerimizi ve projelerimiz konusunda fikir alışverişi yapma şansımız oldu. Tirebolu’ya ziyaretlerimiz ara ara devam edecek.

Yönetim Kurulumuz ile Haymana’ya gelmekteki amacımız da yönetim kurulu üyelerimizin Haymana’yı, burada yapılan çalışmaları yakından görmesini sağlamaktı. Onların da bu ziyaretten çok memnun olduklarını gördük. Bundan sonraki çalışmalarımızda yönetim kurulumuzun TİRDEF’in gücünü bilerek hareket edeceklerine inanıyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL