SANAT, SİYASET VE STK CAMİASI BEYKOZ’DA BULUŞTU

SANAT, SİYASET VE STK CAMİASI BEYKOZ’DA BULUŞTU

1987 yılında Beykoz’da kurulan Beykozlu Giresunlular derneği “100 bin Giresunlu Beykoz’da Buluşuyor.” mottosuyla 31. Beykozlu Giresunlular Yayla Şenliğini Beykoz Belediyesi Kanuni Kent Ormanı’nda gerçekleştirildi.

İstanbul ve ilçelerinde kurulan birçok il, ilçe ve köy derneğinin yanı sıra federasyonların da desteği ile gerçekleştirilen şenlikte Giresun’un sanat, siyaset ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri bir araya geldi.

Şenliğin açılış konuşmasını yapan Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Hayrullah Usta katılım sağlayan ziyaretçiler ve destek veren tüm Giresunlu sivil toplum kuruluşu temsilcilerine ve katılımcılara teşekkür etti.

Şenliğe, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, İstanbul Milletvekilleri Emine Gülizar Emecan, Hasan Turan, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak ve Ünzile Yüksel’in yanı sıra İBB meclis üyeleri, birçok belediyenin meclis üyesi, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları ve birçok sivil toplum kuruluşunun temsilcileri katıldı.

Musa Ada ve Gökhan Taneri Vural’ın sunuculuğunu yaptığı şenlikte, Onay Şahin, Hazal Yıldız, Işıl ışıl, Hüseyin Cendeoğlu, Hakan Köntek, Tekin Hıdır, Mahmut Uzunömer, Karadavut, Tekin Hıdır sahne olarak katılımcılara keyifli anlar yaşattılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL