Spor

ŞENLİKOĞLU TİRÜBÜN LİDERİNİ BELEDİYEDEN KOVDU MU?

ŞENLİKOĞLU TİRÜBÜN LİDERİNİ BELEDİYEDEN KOVDU MU?

ŞENLİKOĞLU TİRÜBÜN LİDERİNİ BELEDİYEDEN KOVDU MU
Genç Çotanaklar Tribün lideri Recep Ulu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun kendisini belediyeden kovduğunu söyledi.

BELEDİYEDE GÖRMEK İSTEMİYORUM
Recep ulu yaptığı açıklamada, Giresunspor’un Fenerbahçe ile yapacağı maç için Giresun Belediyesi’nin iki otobüs tahsis ettiği bilgisi üzerine MHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta ile birlikte Sökendeki belediye binasına giderek başkan ile görüşmek istediklerini Belirtti. Ulu Başkan geldi, selam verdi, selamını aldım. Başkan Merkez İlçe Başkanı Denizhan ve Meclis üyesi Erol Hamdi abi ile tokalaştı. Uzattığım eli tutmayarak “Atın bunu dışarı, bir daha belediyede görmek istemiyorum.” dediğini belirtti.
Recep Ulu, “Belediye devletin bir kurumu ve bende bir vatandaşım. Bir belediye başkanı atın bunu dışarı, bir daha içeri almayın diye nasıl söyler? Orası kendisine ait bir iş yeri değil devletin kurumu. Göreve geldiği günden bu yana çifte standart yapmasına şahıs olarak da tirübün lideri olarak alışkınım.
Ulu konunun siyasi olmadığını belirterek, “Ben Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bir ferdiyim. Bir Vatandaşı Hele ki Yanında MHP Temsilcilerinin daveti ile gelmişken kovmak, uzatılan ele karşılık elini geri çekmek bırakın belediye başkanlığını İnsanlığa yakışmaz.
DENİZHAN USTA “ÜZGÜNÜM”
MHP Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda üzgün, gönlünün de yaralı olduğunu belirterek, “Bugün yaşanan üzücü hadisede sosyal medyada bahsedildiği gibi Genç Çotanaklar Tribün lideri Recep Ulu ile birlikte Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu ile görüşmeye gittim. Belediye Başkanımız, Meclis Toplantısı’na başkanlık yapmak üzere çıktığı grup toplantısı öncesi karşılaştık. Ben ve Belediye Meclis Üyemizle ayaküstü selamlaştı ancak Recep Kardeşimizle söz konusu nahoş olay yaşandı. Belediye Başkanımızın her ne kadar kardeşi olarak gördüğü benim yanımdaki misafirime bu şekilde tavır takınılması beni derinden üzmüştür.

GiresunTv.com.tr adına konuyla ilgili açıklamasını sorduğumuz Şenlikoğlu şu ana kadar dönüş yapmamıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL