Güncel Spor

SERKAN CİHAN’DAN GİRESUNSPOR GELECEĞİNE YATIRIM

SERKAN CİHAN’DAN GİRESUNSPOR GELECEĞİNE YATIRIM

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet ile görüşmesinden sonra Giresunspor İstanbul Temsilcisi olarak görev alan iş insanı Serkan Cihan’dan Giresunspor’un geleceği için önemli bir adım geldi.

Cihan, Giresunspor İstanbul Temsilcisi olarak başladığı andan itibaren bir yandan İstanbul’un 39 ilçesinde Giresunspor’un temsilcilerinin bulunduğu, Merkez Yönetim Kurulu ve Danışma Meclisi’nin oluşturulması için çalışmalarına devam ederken, bir yandan da bu meclislerde görev almak isteyen Giresunluları sosyal medya adresinden duyurmaya devam ediyor.

Serkan Cihan sosyal medya adresinden duyurduğu yeni projesi ile Giresunspor’un geleceği olan gençlere yönelik de bir çalışma başlattı.

Gençler geleceğimiz sloganıyla başlatılan kampanyada 18 yaşından küçük gençlerin ailelerinin izni ile Giresunspor Passoligi çıkartmaları durumunda Giresunspor’un İstanbul’daki maçlarına biletlerini yükleyecekleri belirtti. Serkan Cihan bu gençlerin eğitim hayatlarına destek amacıyla Giresun Çepni Derneği’nin burs programına dahil edeceklerini belirtti.

Fanatik bir Giresunspor taraftarı olan Serkan Cihan’ın giresuntv.com.tr yaptığı açıklamada Giresunspor’un geleceğine yatırım yaparak özellikle gurbette yaşayan Giresunlu gençleri çotanak arması etrafında birleştirmeyi amaçladıklarını belirti.

Gençlere başka bir isteğiniz varsa onu da yaparız diyen Cihan çalışmalarına,

#Birlikte başaracağız

#giresunspor için bende varım

sloganlarıyla devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL