SonDakika Spor

TEBRİKLER GİRESUNSPOR

TEBRİKLER GİRESUNSPOR

Giresunspor sahasında bu hafta Sivasspor’u konuk etti. Hafta içi mutlaka kazanması gereken bir maça farklı senaryoları ile hazırlandı. Bir çok olumsuzlukla uğraşan Giresunspor, ligin başında maddi sıkıntılar nedeni ile yeterli transferi yapamamış, bir çok denetleme geçirerek zamanı çalınmıştı. Transferin bitmesine son 1 hafta kala Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleri ile transfer tahtası açılarak alel acele bir çok transfere imza attı.
Bu transferlerden bir tanesi de Jean Pyerre transferiydi. Bu transferden dolayı 2 dönem transfer yasağı alan takımın önü tamamen tıkandı. Bunca olumsuzluklara rağmen direnişini sürdüren Hakan KELEŞ ve takımı uzun zamandır galibiyet alamıyordu. Şansız bir dönem geçiren takım iyi oynadığı bir çok maçı kazanamadı. Öne geçtiği hatta 2:0 önde olduğu maçlarda bile maçı berabere bitirdi.
Onca mücadelenin sonucunu bu hafta Sivasspor karşısında aldı takım. Çok çalıştı, çabaladı ve sonunda kazandı. Ancak kazanırken zaten futbolcusu kalmayan takımdan bir futbolcu daha eksildi. Alexis Pérez maalesef sezonu kapattı. Futbolcuya geçmiş olsun diyoruz.
Giresunspor böyle mücadele etmeye devam ettiği sürece mutlaka 2 veya 3 maç daha alarak ligde kalmayı başaracaktır. Futbolcuları ve teknik heyeti canı gönülden KUTLUYORUZ. Ancak asıl tehlike yeni başlıyor. Bu sene olmasa bile transfer yapamadığı için seneye daha güçsüz kalacak ve diğer takımlarla mücadele etmesi çok zorlaşacak. Hakan Hoca Giresunspor için büyük şans elbette. Başka bir hoca olsaydı çoktan takımı bırakıp gitmişti. Bu yoklukta bu takıma bu mücadele azmini aşılaması mükemmel. Önümüzdeki hafta Ankaraspor maçını da alırsak tadından yenmez.
Ama bizim kafamızdaki soru işareti şu; bu takıma hangi Giresunlu ihanet ederek bu duruma düşürdü? Transfer yaptırmayanlar mı? Takımın parasını yediği iddia edilenler mi?
Cevap her ne olursa olsun, OLAN GİRESUNSPOR’a oldu. Çok YAZIK oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL