Kültür-Sanat TireboluHaber

TİRDEF’İN TANIŞMA KAHVALTISI YAPILDI

TİRDEF’İN TANIŞMA KAHVALTISI YAPILDI

TİRDEF’in yeni yönetim kurulu üye dernekler ve delegeleri ile bir araya gelmek amacıyla Bağcılar’da bulunan Giresun Konağında kahvaltı programı düzenledi.

Tirdef Başkanı Necdet Demirel Tirdef’in kurucuları, bugüne kadar görev alan yönetim kurulu ile delegelere ve programa katılan tüm katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Tirdef başkanlığı bir bayrak yarışıdır, hepimizin ortak amacı memleketimize hizmet etmektir. Bu iki yıllık dönem içinde İstanbul ile Tirebolu arasında bir köprü olabilmek için çalışacağız. Tirdef’in güçlü bir ekonomik yapıya sahip olması için projeler üretiyoruz. Bu amaçla da hemşerilerimizle sponsorluk anlaşmaları ve görüşmeleri yapıyoruz. Federasyonumuz bünyesinde oluşturacağımız komisyonlarla projeler üretme konusunda çaba harcayacak, akademisyenlerimizin kapısını aşındıracağız. Haymana Şehit Binbaşı Hüseyin Alparslan kültür evinin yapımına hız kesmeden devam edeceğiz. Tirebolu’nun tüm derneklerinin Tirdef çatısı altında birleşmesi amacıyla görüşmelerimize devam edeceğiz.” dedi.

Kahvaltı programına katılan Ak Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Gelişim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, YTÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Halit Keskin, Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen, Esenler Belediye Meclis Üyesi Musa Ada ve Bağcılar Ak Parti İlçe Başkanı Rüstem Tüysüz birer selamlama konuşması yaptı.

Tirdef’in yapması gereken çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinin yapıldığı kahvaltı programı sonunda kapanış konuşmasını yapan Demirel “Sayın Delegelerimiz, tüm önerilerinizi ilgili yönetim kurlu üyesi arkadaşlarım ile not aldık. Bu istekleri Yönetim Kulumuzda görüşerek bir takvim oluşturarak Allah’ın izni ile hep birlikte gerçekleştireceğiz. Yapılan her faaliyet, yapılan ve yapılan her çalışmalardan sizleri gerek bu tür toplantılar gerekse sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bilgilendireceğiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL