Dünya Genel Güncel Kültür-Sanat Siyaset

TÜRKİYENİN RENGİNİ BEYKOZDA GÖSTERDİK

TÜRKİYENİN RENGİNİ BEYKOZDA GÖSTERDİK

Beykozlu Giresunlular Derneğinin “100 bin Giresunlu Beykoz’da Buluşuyor.” mottosuyla 31. Beykozlu Giresunlular Yayla Şenliği Beykoz Belediyesi Kanuni Kent Ormanı’nda gerçekleştirildi.

İstanbul’un ilçelerindeki birçok il derneğinin katkısı ile gerçekleştirilen organizasyonun resmi açılışında konuşan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz’da geleceğin sporcularını yetiştirmek için belediye olarak çok önemli çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Murat Aydın “İstanbul’daki Giresunluların Beykoz’da buluşmasına katkı veren bu sahnede bulunan ve organizasyonu yapan fedakar dernek yöneticilerimiz ve arkadaşlarımız için sizlerden alkışı istiyorum. Nasıl çalıştıklarını ben biliyorum. Bizler organizasyonları ve davetleri yaparız, ama sizler katılmamış olsaydınız, İstanbul’un en büyük yeşil alanlarından olan burası bizi öyle sıkardı ki adeta gökkube başımıza inmiş gibi olurdu. Burayı şenlendiren siz değerli hemşehrilerime cani gönülden teşekkür ediyorum.

TÜRKİYENİN RENGİNİ BEYKOZDA GÖSTERDİK

Murat Aydın, “Siyasi partilerimizin üst düzeyde katılmış olması da bizim için çok sevindirici bir olay. Genel Başkan Yardımcılarımız, milletvekillerimiz, siyasi parti temsilcilerimize de Türkiye’nin rengini Beykoz’da gösterdikleri için ben sizler adına teşekkür ediyorum.” dedi.

SPOR CAMİASI BEYKOZU KONUŞCAK

Etkinliğin yapıldığı alanla ilgili bilgiler veren Aydın, “Biz buraya Beykoz spor ormanı diyoruz ve buradaki hizmetleri Beykoz belediyesi olarak sunuyoruz. Özellikle arkamızda bulunan yerler burası ile birlikte Türkiye’nin spora en çok hizmet veren bölgelerinden bir tanesi olacak. Beykoz Spor Ormanı’nı unutmayın, burası sayesinde önümüzdeki on yıllık süreç içerisinde Fransa’da, İtalya’da, İspanya’da yapılan bisiklet yarışmalarında Türkiye’de sporcularımız derece alacaklar, etap alacaklar.

BEYKOZLU GİRESUNLULARA TEŞEKKÜR

Aydın, Beykoz’da benim belediye başkanı olmamda Beykozlu hemşehrilerim genelde, ama özelde Giresunlu hemşehrilerimin çok büyük katkısı oldu. Bizler bu katkı ile hizmet yapıyoruz. Ben sizlerle iftihar ediyorum. Hemşerilerim olarak sizlere cani gönülden teşekkür ediyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL