VATANDAŞIN ENGELİNE TAKILIYORUZ

VATANDAŞIN ENGELİNE TAKILIYORUZ

Harşit Federasyonu 2. Olağan Genel Kurulu’nu 20 Şubat 2022 Pazar günü Bağcılar Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Federasyon kongresini, müze gezisi ve Harşit Savunması’nın konu edildiği bir panelle gerçekleştirerek federasyon yönetimi sivil toplum kuruluşları içerisinde de bir ilke imza attı.

Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden kongrede yaptığı konuşmada “22 Ağustosta yaşanan sel felaketi sonrasında ilçemizde büyük bir değişim ve dönüşüm var. Hizmet etme noktasında sıkıntımız yok. Allah devletimize zeval vermesin. Yatırımların alınması konusunda çok fazla sıkıntı yaşamıyoruz. Yerel yöneticiler olarak en büyük sıkıntımız hizmetler konusunda vatandaşımıza takılıyoruz. Doyduğu yerlerde yaşayan vatandaşlarımızdan ricamız bu engeli aşma konusunda bizlere yardımcı olmalarıdır. Sizlerin huzurunda hizmet götürme çabası içerisinde kırdığımız vatandaşlarımızdan özür diliyoruz. Eğer kamu yararına yapılacak bir iş varsa o gönülleri de kırıyoruz. Çünkü kamu yararı her şeyden önce gelir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL