Dünya Güncel Siyaset

Volkan Dudu: Bahçeli’nin İlk ve Tek Kanun Teklifi

Volkan Dudu: Bahçeli’nin İlk ve Tek Kanun Teklifi

TİRDEF ve HARŞİTFED yönetim kurulu üyeleri 8 Haziran’da Milis Yarbay Topal Osman Ağa’nın itibarının iadesi ile kanun teklifi veren MHP Hatay milletvekili Lütfi Kaşıkçı ve Yücel Bulut’u ve MHP MYK üyesi Volkan Dudu’yu TBMM’de ziyaret etti.

MHP MYK üyesi Volkan Dudu ziyarette yaptığı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 27. Yasama yılında verdiği ilk ve tek kanun teklifi’nin Topal Osman’ın itibarının idadesi ile ilgili kanun teklifi olduğunu belirtti.

Dudu, “Bu da sayın genel başkanımızın Giresunlulara ve Topal Osman’a verdiği değeri göstermektedir. Ben onun şahsında değerli Hatay Milletvekilimiz Lütfi KAŞIKCI, Tokat Milletvekili Yücel BULUT arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa zamanda teklif yasalaşır ve itibarın iadesi bugünkü anlamda gerçekleşecektir. Giresunluların milli mücadelede, Haymana’da, Afyonda, Sakarya’da ve vatanın her yerinde verdiği mücadele herkesin malumudur. Her zaman Ankara’da sizlerle birlikte olmayı çok isterim. Bugünkü katılımınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL