Gündem

Kesintisiz Suya Kavuşan Ayanlar Mahallesi Ziyaret Edildi

Kesintisiz Suya Kavuşan Ayanlar Mahallesi Ziyaret Edildi

Kesintisiz Suya Kavuşan Ayanlar Mahallesi Ziyaret Edildi

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, içme suyu terfi hattı yenilenerek kesintisiz suya kavuşan Manisa‘nın Gölmarmara ilçesine bağlı Ayanlar mahallesini ziyaret etti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşların taleplerini dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Gölmarmara’nın Ayanlar mahallesini ziyaret etti. Çakır’a, MASKİ İlçe Şefi Lütfi Ersöz eşlik etti. Mahalle Muhtarı Ali Ekrem ve vatandaşlar ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Büyükşehir ve MASKİ tarafından yapılan hizmetler için teşekkür ettiler. Muhtar Ekrem’e, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını da ileten Daire Başkanı Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

“Cengiz Başkanıma çok teşekkür ederim”

Mahalle Muhtarı Ali Ekrem, “Öncelikle Cengiz Başkanıma çok teşekkür ederim. Mahallemizde 3 bin 200 metre içme suyu terfi hattımız yenilendi. Sıkıntıdan kurtulduk. MASKİ’den önce derelerimize hiç kepçe girmiyordu. Dere yataklarımız temizlendi. Büyükşehir’den ne istediysek yapıldı. O yüzden Cengiz Başkanıma çok çok teşekkür ederim.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL