TİRDEF VE HARŞİTFED YÖNETİM KURULU PROF. DR. HÜSEYİN ÖZTÜRK’Ü AĞIRLADI

TİRDEF VE HARŞİTFED YÖNETİM KURULU PROF. DR. HÜSEYİN ÖZTÜRK’Ü AĞIRLADI

Kısa adı Tirdef olan Tirebolu Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu ve kısa adı HARŞİTFED olan Harşit Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu bölgenin sorunları ile ilgili ortak çalışmalarına devam ediyor.

İstanbul Kavacık’ta bulunan Doğal Dükkan’da yapılan görüşmeye İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin ÖZTÜRK, Tirdef Başkanı Necdet DEMİREL, Harşitfed Başkanı Temel BİLECEN, Ataköy Dernek Başkanı ve Tirdef Yönetim Kurulu Üyesi Adem TAKIR, Eymür Köyü Dernek Başkan Yard. Ahmet KORKMAZ, Harşitfed Başkan Yardımcısı Turan KABADAYI, Oyraca Köyü Temsilcisi İbrahim ÖZDEMİR ve giresuntv.com.tr genel yayın yönetmeni ve Harşitfed Basın Danışmanı Abdullah Öner MERAL katıldı.

Toplantı sonrasında Tirdef ve Harşitfed tarafından giresuntv.com.tr ye yapılan özel açıklamada “Tirdef ve Harşitfed olarak memleket meseleleri konusunda birlikte hareket etme ve ortak çalışmalar yürütme kararımız var. Bu kararımız doğrultusunda memleketimizin bir değeri olan Prof. Dr. Hüseyin Öztürk ile bir araya geldik ve verimli bir sohbet gerçekleştirdik. İleride yapmayı düşündüğümüz çalışmalar konusunda hocamız ile görüş alışverişinde bulunduk. Önümüzdeki günlerde hocamızın alanı ile ilgili panel düzenlenmesi ve halkımızın bilgilendirilmesi için bir çalışma yürüteceğiz. Kendi alanında uzman birçok değerimizle bu çalışmalarımızı devam ettireceğiz ve onların halkımızla buluşmasını sağlayacağız.” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL