Güncel Spor

ÇOTANAKSTORE İSTANBUL’DA

ÇOTANAKSTORE İSTANBUL’DA

44 yıl aradan sonra Süper lig’e çıkan Giresunspor tarihinde ilk kez İstanbul’da Çotanak Store Mağazasını açtı.

Çotanak Storun açılışına Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, Giresun Belediye Başkanvekili Dr. Hasan Yılmaz, Giresunspor İstanbul Sorumlusu İşadamı Serkan Cihan, STK başkanları ve bir çok taraftarlar katıldı.

 Açılan mağaza  Çotanak Store Mağazası’nın ikinci şubesi oldu.  Eyüpsultan’da açılan mağazada Bitexen Giresunspor’un, lisanslı ürünleri satılacak.

İstanbul Eyüpsultan camii yanında  bulunan mağaza İslambey Mahallesi, Lokmacı İbrahim Sokak, No: 8 adresinde haftanın yedi günü açık olacak.

“BİZ GİRESUNSPOR’DAN TARAFIZ”

Giresunspor İstanbul Temsilcisi Serkan Cihan açılış öncesi konuşmasında, “İstanbul’da Giresun topluluğu oluşturduk. Mağaza dört kattan oluşuyor. Giresunspor’umuzun resmi ürünleri ilk defa İstanbul’da satılacak. Giresunluların buluşacağı bir merkez inşa ettik. Hakkımızda hayırlısı olsun. Buradaki kazançlar Giresunspor’umuza gidecek. Bizim yaptığımız şey çorbada tuzumuz olsun mantığı. Biz Giresunspor’dan tarafız. Giresunspor, sivil toplum kuruşlarının en başıdır. İnşallah Giresunspor’a faydalı bir iş yaparız. Giresunspor’a bir katkı yapalım istedik. Giresunspor’u 44 yıl sonra Süper Lige yükselten Giresunspor Başkanımız Hakan Karaahmet’e bir kez daha sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.” dedi.

“TEK GAYEMİZ GİRESUNSPOR’UN GÜÇLÜ OLMASI”

Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet konuşmasında, “Buradaki mesele Giresunspor meselesi. Birlik ve beraberliğimizi sağlamamız lazım. İstanbul’da güçlüyüz ama bunun karşılığı yok. Büyük maçları kazandığımız zaman işte Giresunlular diyorum. Gurur duyuyorum. Bundan sonra her yere ismimizi altın harfle yazdırıyoruz. Bunun arkasındaki en büyük güç sizlersiniz. Bir tek gayemiz var. Giresunspor’un güçlü olması. Malum şehrimiz diğer şehirlere göre daha imkanları az bir şehir ama istediği zaman her şeyi yapabilir. Bu şehir birçok şeyi yapmıştır. Bu şehirde büyük iş yapmış kişiler var. Biz sadece geri durmuşuz. Biz her yerde güçlü olmalıyız. Çünkü bizim artık çekincemiz yok. Bizim takımımız artık Süper Lig’de. Kaç takım var. 19. 8’ İstanbul takımı. Mutlu olmayı bilelim. 11 takımdan birisi Giresunspor. Ben tüm hemşehrilerimin arkasındayım. Bu mağazada hepinizin emeği var. Biz bize destek verenlere destek veririz. Serkan beye ve sizlere teşekkür ediyorum. İşin ucunu bırakmayalım. Biz ne yaptığımızı biliyoruz. En mütevazi takımlardan birisiyiz. Biz de istiyoruz her yerde Giresunlu arkadaşlarımızın olmasını. Bizi dikkate almayanları biz de dikkate almayacağız. Yeter ki markamız en üstte dursun. Giresunspor bizim için çok önemli. Herkesin sahip çıkması bu yapıyı daha da büyütecek. Desteğinizi ve dualarınızı esirgemeyin.” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL