Güncel TireboluHaber

DEMİREL VE AYDIN TİRDEF ADAYLIĞINI AÇIKLADI

DEMİREL VE AYDIN TİRDEF ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İstanbul’da kurulan Tirebolu Dernekleri Federasyonu’nun (Tirdef) 28 Ocak 2024 tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurulu’nda eski başkan Necdet Demirel ve başkanlık görevini yürüten İbrahim Aydın adaylıklarını sosyal medya hesapları üzerinden açıkladı.

Tirdef başkanlığı için ilk önce adaylık açıklayan Necdet Demirel,  “Bu sabah ve daha önce Dernek Başkanlarımız ile yapmış olduğumuz görüşme ve istişareler sonucunda yapılacak olan ilk genel kurulda Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF) Genel Başkanlığına adaylığımızı açıklamış bulunmaktayız. Delegelerimizin tercihine layık olmamı durumumda daha öncede Tirebolu’muzun çatı STK’sında yapmış olduğumuz bu görev için hazırız. Genel Kurulda aday olacak diğer Başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. Her zaman dediğimiz gibi ‘her ne olursa olsun kazanan Tirebolu olsun’ dedi.

Halen Tirdef başkanlığı görevini yürüten İbrahim Aydın ise, “Kurulduğu günden buyana şerefle, zevkle yanında olduğum, önceki iki dönem yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulunduğum, son dönem genel başkan olarak görev yaptığım Tirebolu Dernekler Federasyonu’nun 28 ocak 2024 tarihinde yapılacak genel kurulunda yeniden genel başkanlığa aday olduğumu değerli Tirebolulu hemşerilerimize bildiriyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın habercisidir.” dedi

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL