Genel GiresunHaber Güncel

GİRİB GEBZE İFTARINA YOĞUN KATILIM

GİRİB GEBZE İFTARINA YOĞUN KATILIM

Kısa adı GİRİB olan Giresun İşadamı ve Bürokratları Derneğinin düzenlediği iftar programı Gebze’de iş, sanat, eğitim, siyaset, bürokrasi ve sivil toplum kuruluşlarının yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Kuruluşu Gebze’de gerçekleştirilen GİRİB, Ankara’da bir genel merkez açarak Türkiye çapında şubeleşmek Giresunlu iş insanlarını ve bürokratlarını bir araya getirecek bir yapı oluşturmak için çalışmalarını devam ediyor.

İftar programının açılışında konuşan GİRİB Başkanı Kemal Tokmak şu anda bir genel merkez ve 8 şubeye ulaştıklarını, GİRİB’i Türkiye’nin saygın bir sivil toplum kuruluşu haline getirmek için mücadeleye devam ettiklerini belirterek asıl amaçlarının Giresunluları hem ekonomik yönden hem de kültürel yönden güçlü bir yapı altında buluşturmak, gerek ticaret gerekse kültürel anlamda Giresun’a katkı sunmak istediklerini, iftar programlarının Samsun, Giresun ve Ankara’da da yapılacağını belirtti.

İftar Programında GİRİB temsilcileri, Gebze Belediye Başkanı ve Gebze Kaymakamı selamlama konuşması gerçekleştirdi.

GİRİB iftarına Gebze Kaymakamı Mehmet Ali ÖZYİĞİT, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve 28. Dönem Milletvekili aday adayı Yaşar ÇAKMAK, Gebze Belediye Başkanı Zinniur BÜYÜKGÖZ,  Dilovası Belediye Başkanı Hamza ŞAYİR, Dilovası Belediye Başkanı Bünyamin ÇİFTÇİ, Gebze Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman ASLANTAŞ,  Büyük Birlik Partisi eski İstanbul il başkanı ve 28 dönem İstanbul milletvekili aday adayı Mustafa MİCAN, Kocaeli Giresunlular Federasyonu Başkanı Mehmet ELMAS, GİRİB’in Giresun, Samsun ve Ankara temsilcileri, Kocaeli ve Gebze’de bulunan Giresunlu iş insanları ve bürokratlar, siyasi partilerin ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

İftar programı sonrasında programa katılanlar Giresuntv’ye progam ile ilgili görüşlerini belirtti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL