DoğankentHaber

HARŞİT FEDERASYONU GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

HARŞİT FEDERASYONU GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Harşit Federasyonu yönetim kurulu toplanarak Harşit ve Federasyon gündemini değerlendirdi.

Harşit Federasyonu yönetim kurulu Temel Bilecen Başkanlığında Ali Alim, Serkan Cihan, Rahman Karahan, Gökhan Yiğit, Ceyhun Ünlü, Harun Tüfekçi, Turan Kabadayı ve A. Öner Meral’in katılımıyla Eyüp’te toplanarak gündemi değerlendirdi.

Giresun Günleri sonrasında federasyon adına yapılan çalışmalar, Harşit Savunması Vakfı’nın kuruluş çalışmaları, federasyona yeni derneklerin üye olarak kazandırılması konusunda yönetim kurulunu bilgilendiren Bilecen, Federasyonun Harşit’te temsilcilik açılması ve Harşit’teki son gelişmeler ile ilgili yönetim kurulu üyelerinin görüş ve önerilerini aldı.

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Bilecen “Uzun süredir yönetim kurulu üyelerimizle bir araya gelme şansımız olmadı. Yaptığımız tüm faaliyetlerle ilgili genelde online olarak toplantılar düzenledik. Bugün bir araya gelerek hem hasret giderdik hem de ilçemizi ve federasyonumuzu ilgilendiren birçok konuda görüş alışverişinde bulunduk. Olumlu bir toplantı gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde yapacağımız çalışmalar ile ilgili basınımıza gerekli açıklamaları yapacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL