GiresunHaber Güncel Kültür-Sanat

USTA’DAN RESİM SERGİSİNE DAVET

USTA’DAN RESİM SERGİSİNE DAVET

Görele Federasyonunun (GÖRFED) Beykoz’da sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldiği toplantıda konuşan Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Hayrullah usta katılımcıları 29 Ocak 2023 Pazar günü dernek merkezinde yapılacak “Cumhuriyet Dönemi Giresun Fotoğrafları” sergisine davet etti.

Görele’nin düşman işgalinin 105. yılı dolayısıyla İstanbul Beyoğlu’nda yapılacak kutlamaların görüşüldüğü toplantıda konuşan usta “Görelemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 105. yılı dolayısıyla Görfed tarafından organize edilen program için dernek olarak üzerimize düşen her konuda desteğimiz tam olacaktır. Beykozlu Giresunlular olarak hemşerilerimizin yanındayız.” dedi.

Usta burada yaptığı konuşmada “Dernek olarak cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri kapsamında her ay bir program düzenliyoruz. 29 Ocak’ta dernek merkezimizde gerçekleştireceğimiz Cumhuriyet Dönemi Giresun Fotoğrafları resim sergimize tüm hemşehrilerimiz davetlidir. Bu yıl boyunca Ağustos ayı hariç her ay bir etkinlik yapacağız.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL